Vlastní redakční systém

Přizpůsobení redakčního systému individuálním potřebám webových stránek klientů, umožňuje spravovat weby efektivněji. Je proto potřeba pečlivě zvážit jaký redakční systém si pro svoji internetovou prezentaci vyberete, protože vlastní redakční systém Vám otevírá řadu možností, které u open-source redakčního systému nenajdete. Vlastní redakční systém umožní doplnit internetovou prezentaci o další funkce na míru, které Vám s ní usnadní práci a ušetří tak Váš čas.

Pro správu námi vytvořeným webových stránek používáme vlastní redakční systém WebRedakce. Díky tomu, že jsme autory systému, přesně víme, jakým způsobem funguje a tak můžeme systém přizpůsobit speciálním potřebám a požadavkům klientů.

Redakční systém WebRedakce umožňuje komfortně přidávat a upravovat texty, vkládat fotografie, přidávat administrátory, schvalovat obsah, přidávat celé jazykové mutace atd. Flexibilita systému dovoluje v případě potřeby, stávající funkce systému upravit nebo vytvořit nové vlastní funkce, které rozšíří možnosti webu a usnadní jeho aktualizaci.

Náš druhý vlastní systém WebRedakce e-shop používáme pro správu námi vytvořených e-shopů. Jsme si vědomi toho, že u e-shopů je velice důležité, aby bylo možné je napojit na informační systémy, které používáte pro své podnikání. Systém WebRedakce e-shop proto umožňuje napojení například na účetní a ekonomický systém Pohoda. Díky tomuto propojení se citelně zjednoduší správa e-shopu a zajistí se jeho snadná aktualizace. Přes systém WebRedakce je možné mimo úprav obsahu také spravovat objednávky a používat pokročilé marketingové funkce.

Oba naše vlastní redakční systémy jsou plně responzivní, přizpůsobí se tak každé velikosti monitoru včetně mobilních zařízení. Můžete tak spravovat e-shop pohodlně i ze svého mobilu.

Máte-li zájem o web nebo e-shop s naším redakčním systém, využijte prosím kontaktu vpravo nebo si s námi domluvte schůzku.

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář