Jednoduchý redakční systém

Jednoduchý redakční systém ušetří mnoho času, který byste jinak zbytečně věnovali neefektivní správě webu pomocí redakčního systému, který je pro Vás nesrozumitelný, složitý či nepochopitelný.

Náš jednoduchý redakční systém WebRedakce je vytvořen tak, aby se snadno ovládal a mohl s ním pracovat i člověk, který umí třeba jen s Wordem. Při jeho tvorbě jsme kladli důraz na logickou provázanost funkcí a prvků rozmístěných v administraci webu. K ovládání našeho jednoduchého redakčního systému nepotřebujete žádné zvláštní znalosti či technické dovednosti.

Pro přidávání a úpravu textů se používá přehledný editor, ve kterém lze zachovat formátování z Wordu (tučně, podtržené písmo, italic, atd.), nebo můžete psát texty přímo v editoru. Známkou jednoduchého redakčního systému je i snadné přidávání fotografií. WebRedakce používá pro nahrávání obrázků systém drag & drop tzn., že stačí označit ve složce počítače fotografie k nahrání a jednoduše je přetáhnout na stránku webu. A je to hotové.

Mezi funkce redakčního systému WebRedakce patří kompletní správa menu. Další položku navigace tak jednoduše přidáte jedním stisknutím tlačítka. Pokud plánujete mít na webu novinky nebo aktuality, pak jistě využijete vkládání článků, různých diskuzí a anket.

Pro jednoduchou správu webu také záleží na jazyce, ve kterém je administrace webu. Nejpohodlnější verzi představuje možnost používat administraci ve své mateřštině. Protože jsme tvůrci WebRedakce, tak je celá administrace webu v češtině. V rámci administrace máte možnost přidávat jazykové mutace a v tomto jazyce také tuto mutaci spravovat.

Pro správu e-shopu jsme vytvořili speciální verzi redakčního systému WebRedakce, která umožní díky svým propracovaným funkcím jednoduchou správu e-shopu.

Díky redakčnímu systému WebRedakce je možné upravovat web či spravovat e-shop jednoduše přes mobilní zařízení – chytré telefony a tablety, protože administrace je pro tato zařízení plně připravena.

Pokud máte zájem o jednoduchý redakční systém pro správu webu nebo e-shopu, domluvte si s námi schůzku nebo využijte kontakt vpravo.

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář