Redakční systém webových stránek

Redakční systém webových stránek hraje velmi důležitou roli při potřebě na snadnou aktualizaci stránek. Pokud se těžko ovládá, doplácí na to celý web a následně i jeho majitel.

Existuje několik způsobů, jakým lze získat redakční systém webových stránek. Pokud umíte programovací jazyk, pak si ho můžete vytvořit i sami. Mezi častější variantu ale patří stažení redakčního systému, který je zdarma nebo pořízení redakčního systému s webem na míru s  uživatelskou podporou.

Každá z těchto variant má své výhody a nevýhody. Když si budete programovat redakční systém sami, nebudete muset nikomu nic platit, ale budete tomu muset věnovat spoustu času. O potřebě umět programovat ani nemluvě. Lákavou variantou jsou open source systémy. Jejich nevýhodou je ovšem, že určitě nebudou mít všechny funkce, které zrovna budete potřebovat a spíše než redakční systém se bude přizpůsobovat Vám, tak se budete vy přizpůsobovat redakčnímu systému.

Oproti tomu redakční systém webových stránek, který si pořídíte spolu se stránkami na míru, bude přizpůsoben Vašim specifickým potřebám. Díky přídavným funkcím budete moci pracovat efektivněji a ušetříte tak svůj čas. Mezi české redakční systémy pro správu webových stránek patří redakční systém WebRedakce. Jsme autory tohoto systému, který jsme propracovali do nejmenších detailů, aby se Vám s ním jednoduše pracovalo.

Redakční systém webových stránek WebRedakce má řadu užitečných funkcí, které se dají na Vaše přání rozšířit nebo přidat nové. Pomocí WebRedakce lze snadno přidávat a upravovat texty, měnit navigace, vkládat fotografie, ankety, diskuze anebo i celé jazykové mutace.

Pro e-shopy jsme vyvinuli speciální verzi WebRedakci e-shop, která umožňuje mimo správu obsahu e-shopu také správu objednávek a využívání pokročilých marketingových funkcí. Redakční systém WebRedakce umožňuje napojení na informační systémy, mezi které patří ekonomický a účetní systém Pohoda, Abra nebo Helios. Napojení na informační systém znatelně usnadní správu e-shopu.

Navíc jsou oba redakční systémy plně responzivní, je tak možné upravovat web či e-shop pohodlně i z mobilních zařízení.

Pokud máte zájem o redakční systém webových stránek nebo e-shopu, domluvte si s námi schůzku nebo nás kontaktujte přes formulář vpravo.

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář