Redakční systém pro správu webu

Správný redakční systém pro správu webu umožňuje upravovat obsah vaší internetové prezentace bez znalosti programování. Můžete si tak spravovat obsah webových stránek sami, nemusíte žádat o úpravy programátora nebo webmastera a mít zbytečné náklady navíc.

S novým webem si zároveň vybíráte i redakční systém pro jeho správu, což je třeba si uvědomit a pečlivě zvážit svůj výběr. Vaše volba bude mít vliv na efektivitu práce s internetovou prezentací. Pokud si zvolíte redakční systém, který se bude snadno ovládat, ušetříte si spoustu času stráveného s jeho správou. Kromě jednoduchosti je důležitým kritériem množství funkcí, které redakční systém pro správu webu má a jeho možná rozšiřitelnost o další moduly.

Pro weby, které vytváříme, používáme náš vlastní redakční systém pro správu webu WebRedakce. Systém jsme vytvořili, tak aby byl uživatelsky přívětivý a jednoduše se ovládal. WebRedakce má řadu užitečných funkcí. Vedle základních (úprava textů na stránce, novinky, články, fotogalerie, atd.) má také další pokročilé – např. více uživatelských rolí, plně responzivní, vícejazyčný, schvalování obsahu, tvorba formulářů, marketingový modul atd. Protože jsme tvůrci systému, můžeme snadno tyto funkce rozšířit nebo vytvořit speciální funkci podle potřeb a přání klienta.

Úprava textů je velmi jednoduchá a je podobná práci v textovém programu Microsoft Word. Pro pokročilé uživatele je zde možnost v případě potřeby si zobrazit obsah v kódu a upravit, co je třeba. Mezi funkce také patří správa menu. Můžete tak libovolně přidávat či odebírat položky v navigaci. Pomocí našeho redakčního systému pro správu webu můžete mimo jiné také vkládat různé ankety nebo diskuze.

Pokud máte návštěvníky webu ze zahraničí nebo v blízké době plánujete rozšířit svou působnost do zahraničí, bude se Vám jistě hodit možnost přidání jazykových mutací.

Pokud máte zájem o web s naším redakčním systémem WebRedakce, domluvte si s námi schůzku nebo využijte kontaktu vpravo.

 

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář