Tvorba redakčních systémů

Systém pro správu obsahu webu neboli redakční systém tvoří základ moderních webových stránek. Pokud si chcete na webu často měnit obsah sami a neumíte programovat, bez redakčního systému se neobejdete. Bez redakčního systému je aktualizace prezentace příliš náročná a zbytečně složitá.

Tvorba redakčních systémů není snadnou záležitostí. Pokud byste si chtěli vytvořit vlastní dobře fungující redakční systém, museli byste znát programovací jazyk a mít už zkušenosti s tvorbou redakčních systémů i internetových stránek. Další možností jsou open source redakční systémy, které jsou zdarma. Tyto systémy mají, ale tu nevýhody, že často obsahují chyby, bývají zbytečně složité a objevuje se i problém s češtinou. Navíc se bez programátora tak jako tak neobejdete.

Redakční systémy na míru mají výhodu, že jsou upraveny podle specifických potřeb jednotlivých klientů. Propracovaný redakční systém tvoří základ webu, od kterého se odvíjí jeho úspěch. Proto se investice do něj vyplatí.

Pro weby našich klientů jsme vytvořili svůj vlastní redakční systém WebRedakce, který se jednoduše ovládá a má mnoho užitečných funkcí. V textovém editoru se pracuje obdobně jako v programu Microsoft Word. Systém umožňuje upravovat menu, vkládat články, fotogalerie, diskuze, ankety a další. Funkce systému můžeme dle Vašich potřeb rozšířit nebo přidat nové na míru.

Speciální verzi redakčního systému pro správu e-shopu představuje náš systém WebRedakce e-shop, který má řadu funkcí a možnost napojení na informační systémy.

Administrace webu je u obou systémů responzivní, tedy přizpůsobí se rozlišení zařízení, ze kterého se do systému přihlásíte. Díky responzivitě systému můžete upravovat svou internetovou prezentaci i z mobilních zařízení.

Máte-li zájem o redakční systém WebRedakce nebo WebRedakce e-shop, domluvte si s námi schůzku nebo nás kontaktujte přes kontakt vpravo.

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář