Redakční systém pro tvorbu webu

Redakční systém webu umožňuje uživatelům upravovat svou internetovou prezentaci či e-shop bez speciálních technických znalosti kódu stránek a programování. Používání redakčního systému pro tvorbu webu představuje efektivní řešení pro pravidelnou aktualizaci webových stránek, protože správa webu pomocí redakčního systému ušetří dodatečné náklady na správu webu. Pokud byste každou změnu na webu měli zadávat externě, značně by se Vám vše prodražilo.

Prostřednictvím redakčního systému je možné pohodlně přidávat a měnit texty webu, vkládat fotografie nebo celé fotogalerie. Součástí bývá i možnost přidávat články, diskuze a ankety. Důležitou funkčností je také možnost měnit, přidávat či ubírat položky menu.

Existují redakční systémy, které jsou zdarma tzv. open source nebo redakční systémy pro tvorbu webu, které jsou přizpůsobeny na míru klienta. Open source jsou zdarma, ale většinou neobsahují všechny funkce, které potřebujete, nebo jsou nevyhovující. Navíc jsou v nich často nalezeny bezpečnostní díry, a systémy je tak potřeba velmi často aktualizovat.

Pro weby, které vytváříme, používáme náš vlastní redakční systém pro tvorbu webu WebRedakce. Redakční systém jsme propracovali do nejmenších detailů, tak aby se s ním pracovalo komfortně a jednoduše.  WebRedakce má mnoho užitečných funkcí, které správu webu usnadňují a rozšiřují možnosti webové prezentace. Redakční systém přizpůsobujeme zvláštním přáním klientů a přidáváme potřebné funkce.

Texty se ve WebRedakci upravují pomocí editoru, která připomíná Word. Dají se v něm jednoduše psát texty nebo si můžete text napsat ve Wordu a překopírovat si je do editoru, kde se Vám zachovají původní formáty. I správa fotografií je jednoduchá, stačí ve složce v počítači označit fotografie, které chcete nahrát a přetáhnout je do administrace webu.

WebRedakce e-shop je speciální verzí redakčního systému pro správu e-shopu. Systém obsahuje funkce, které usnadňují práci s e-shopem i jeho propagaci. E-shop lze napojit přes systém i na informační systémy, které ve firmě používáte (např. pro skladové hospodářství, účetnictví apod.).

Předností obou redakčních systémů je responzivita administrací. Dík této vlastnosti můžete pohodlně upravovat web či e-shop z mobilních zařízení, kterým se přizpůsobí.

Máte-li zájem o redakční systém pro tvorbu webu nebo e-shopu, kontaktujte nás pomocí kontaktu vpravo nebo si s námi domluvte schůzku.

 

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář