Redakční systémy na míru

Redakční systémy na míru mají řadu výhod díky přizpůsobení potřebám klientů. Každý web má svá specifika a tím i jiné potřeby, proto je ve výsledku nejvýhodnější redakční sytém, který byl vytvořen pro klienta na míru. Redakční systémy, které nejsou přizpůsobeny potřebám klienta, nemají zdaleka tolik možností, jako ty vytvořené na míru. Redakční systémy vytvořené podle specifických požadavků značně usnadní správu webu.

Vytvořili jsme náš vlastní redakční systém patřící mezi redakční systémy, které zvýší efektivitu Vaší práce s webovými stránkami. Pomocí WebRedakce můžete snadno spravovat obsah své internetové prezentace. Obsah lze vkládat pomocí editoru, který je velmi podobný práci v programu Microsoft Word.

Obrázky se vkládají metodou drag & drop, kdy stačí obrázky jen přetáhnout pomocí myši na web. Náš redakční systém má řadu rozšířených funkcionalit, mezi které patří článků, produkty, schvalování obsahu, marketingový modul, podpora více jazyků (jak pro uživatele, tak v administraci), správa uživatelů, modul volná místa, možnost intranetu, slider, formuláře atd. S ohledem na SEO optimalizaci webu, lze nastavit on-page faktory, napojit stránky na Google Analytics, automaticky generovat sitemap.xml a další funkce.

Mezi redakční systémy na míru speciálně vytvořené pro e-shopy patří i náš systém WebRedakce e-shop. S WebRedakcí se pracuje jednoduše a navíc můžete spravovat web i z mobilních zařízení, protože je administrace responzivní. Kromě editace produktů a jejich vlastností obsahuje administrace webu také modul pro novinky, články, fotogalerie. Navíc tvoří součást redakčního systému i správa objednávek a marketingový modul.

Máte-li zájem o redakční systém WebRedakce nebo WebRedakce e-shop, neváhejte využít kontaktu vpravo nebo si s námi domluvte schůzku.

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář