Funkce systému

Prozkoumejte funkce našeho systému

 1. Plně responsivníPlně responsivníOvládat webové stránky můžete jednoduše ze všech Vašich zařízení, ať už se jedná o PC, tablet, či chytrý telefon.

 2. MultijazyčnostMultijazyčnostPotřebujete webové stránky ve více jazycích? WebRedakce je na to připravena!

 3. Drag & DropDrag & DropPotřebujete nahrát více fotografií najednou? Označte fotografie ve složce a jednoduše přetáhněte na požadovanou podstránku webu.

 4. Různá administrátorská oprávněníRůzná administrátorská oprávněníChcete někomu udělit omezený, či plný přístup do Vašich webových stránek? Jednoduše vytvořte administrátora a přiřaďte mu vybraná práva k editaci.

 5. Kompletní správa menuKompletní správa menuPřidávejte položky v hlavním menu, přidávejte levostranné menu, pracujte se strukturou dle Vašich potřeb.

 6. Rozšířená funkcionalitaRozšířená funkcionalitaVyužijte naše moduly, jako jsou články, slider, produkty, aktuality, fotogalerie, formuláře a další.

 7. Jednoduché ovládáníJednoduché ovládáníÚpravy, rozšiřování, či mazání stránek a textů probíhá v přehledném editoru, můžete texty kopírovat z formátu Word se zachováním formátování, či psát přímo v editoru, vkládejte fotografie i celé galerie fotek.

 8. Registrace uživatelůRegistrace uživatelůChcete určitý obsah zobrazit jen vybraným návštěvníkům? Vytvořte si jednoduše sekci pro registrované uživatele.

 9. SEO - optimalizace pro vyhledávačeSEO - optimalizace pro vyhledávačeSystém byl vytvářen s ohledem na konkurenční prostředí vyhledávačů, máte možnost pracovat s klasickými on-page faktory, napojit externí služby jako Google Analytics, automaticky generovat sitemap.xml a pod.

 10. Správa formulářůSpráva formulářůPracujte s formuláři na stránkách, formulář si můžete sami nadefinovat v rámci redakčního systému, přidávejte, či ubírejte jeho položky, které můžete i pojmenovat.

 11. BezpečnostBezpečnostBezpečnost dat je nedílnou součástí každé internetové prezentace. Jsme tvůrci tohoto systému, takže se na nás můžete spolehnout, stejně jako naši aktuální klienti.

 12. Moduly na míruModuly na míruPotřebujete vytvořit funkci "na míru"? Jako autoři řešení můžeme vytvořit v podstatě jakýkoliv modul pro Vaši prezentaci.

Jak se pracuje s WebRedakcí?

Manuál pro práci se systémem WebRedakce stahujete zde.

 1. WebRedakce je vybavena editorem textu. Tento pokročilý textový editor fungující ve stylu Microsoft Word umožňuje laikům vytvořit na stránkách formátovaný text bez znalosti programování. Umožňuje vytvářet odstavce, měnit barvu textu i barvu pozadí, vkládat odkazy, vkládat soubory ke stažení, vkládat obrázky, vkládat videa, tvořit číslované i nečíslované seznamy, odsazovat text, zarovnávat text, měnit velikost textu, používat různé styly atd. Tento editor je jak WYSIWYG (uživatel pracuje s textem přesně tak, jak bude vypadat na stránce) tak i WYSIWYW (uživatel se může přepnout do zobrazení HTML kódu a provádět změny přímo v něm).
 2. Grafika prezentace je plně přizpůsobitelná požadavkům klienta Naši grafici mohou připravit návrhy plně respektující corporate identity zadavatele a není problém užít ani náročnější řešení včetně HTML5 animací. Klient má však možnost zvolit i ekonomicky nenáročnou variantu a to využít základní grafiku systému WebRedakce. Sám si vybere barevnou kombinaci výstupů a modifikuje si hlavičku prezentace. Tato varianta je někdy požadovaná i s ohledem na časovou nenáročnost – web lze spustit prakticky do několika hodin.
 3. Možnost vkládat videa ve formátu serveru YouTubeTento formát je v současnosti nejuniverzálnějším formátem pro publikování videa na internetu. WebRedakce obsahuje vložení iframe odkazů z externích zdrojů, které zobrazí v rámci obsahu webových stránek. Tato možnost se vztahuje i na další externí služby,které podporují technologii iframe.
 4. Webová prezentace dostupná kdykoliv v průběhu administrace V administraci vedle jména aktuálně přihlášeného administrátora je odkaz pro otevření prezentace. Můžete tedy mít nad prováděnými změnami okamžitou kontrolu a kdykoliv si svoji prezentaci prohlédnout.

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář