Pokud potřebujete často aktualizovat obsah prezentace, nebo si chcete ponechat možnost průběžně doplňovat rozsah svých www stránek, aniž byste museli za každou aktualizaci platit, bude ideálním řešením náš redakční systém WebRedakce. WebRedakce je ucelený administrační systém, který umožňuje komplexní správu webu a jeho další rozvoj. Prostředí systému je navržené tak, aby jeho obsluha byla maximálně intuitivní a nevyžadovala více znalostí, než práce s běžným textovým editorem. Samostatně si tak budete moci měnit/doplňovat nové texty, přidávat fotografie, ankety, diskuze, akce, články, aktuality, mapy, produkty, nebo i celé jazykové mutace. Systém je možné rozšířit o funkce dle specifických potřeb klienta. Náklady na prezentaci realizované redakčním systémem nejsou odvislé od počtu stránek a provoz prezentace není spojen s žádnými provozními náklady (kromě nákladů na doménu a webhosting). Pořízení redakčního systému WebRedakce je jednorázová investice.

Redakční systém WebRedakce - jak se s ním pracuje:

1) Správa položek v menu je základní funkcí systému. Sami si nadefinujete obsah menu a strukturu stránek. WebRedakce umožňuje i užití víceúrovňových menu (tzv. roletkových odkazů).

2) Editace textů je stejně snadná jako práce s textovým editorem (např. Word). Můžete definovat velikosti, barvy, fonty i styly písma. Do textu je možné vkládat obrázky, videa a tabulky. Možný je i import z již hotových textových nebo wordovských souborů.

3) Grafika prezentace je plně přizpůsobitelná požadavkům klienta. Naši grafici mohou připravit návrhy plně respektující corporate identity zadavatele a není problém užít ani náročnější řešení včetně flash animací.
Klient má však možnost zvolit i ekonomicky nenáročnou variantu a to využít základní grafiku systému WebRedakce. Sám si vybere barevnou kombinaci výstupů a modifikuje si hlavičku prezentace. Tato varianta je někdy požadovaná i s ohledem na časovou nenáročnost – web lze spustit prakticky do několika hodin.

zvětšit náhled

  • Pohled na úvodní stránku WebRedakce

zvětšit náhled

  • Pohled na správu článků

zvětšit náhled

  • Pohled do textového editoru WebRedakce

zvětšit náhled

  • Pohled do administrace fotogalerie ve WebRedakci

4) Uspořádání webu navrhnete dle svých potřeb. Bude na vás, zda využijete všechny funkce, jako jsou ankety, diskuze, statistiky nejčtenějších článků… WebRedakce umožňuje provoz komerční prezentace i zpravodajského serveru.

5) Správa uživatelů a administrátorských práv umožňuje přidělovat různým správcům rozdílné pravomoci při správě webu. Obsah vašich stránek bude vždy pod kontrolou.

6) Vstup do administrace webu probíhá přes neveřejnou internetovou adresu, , která je zabezpečena vstupním jménem a heslem. Administraci lze provádět odkudkoliv, kde je přístup na Internet. Na přání můžeme nastavit vyšší stupeň zabezpečení prostřednictvím HTTPS, nebo omezený přístup z předem definovaných IP adres. WebRedakce má i vlastní funkce, které dokáží zvýšit bezpečnost celé prezentace.

7) Pokud máte zájem o prezentaci redakčního systému, domluvte si s námi schůzku. Následně Vám můžeme zpřístupnit demoverzi systému, která Vám umožní důkladné vyzkoušení aplikace.

Přehled referenčních projektů s využitím systému redakce

  Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
 

Systém Webredakce chcete využít pro správu...

23% (53)

11% (26)

32% (73)

9% (21)

22% (50)


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2016

 

NETservis s.r.o. - redakční systém, flash intro, aktualizace webu, cms, publikační systém, administrační systém, webové stránky, webdesign | Autoškola | Čokoláda | PSČ měst a obcí | Autostany | iPhone navigace | Květiny online | Česká kancelář pojistitelů