Webové stránky – redakční systém

Výběr nových webových stránek by měl být ovlivněn i redakčním systém, který je nabízen společně s webovými stránkami. Web může vypadat pěkně a být uživatelsky přívětivý, ale pokud nemá snadno ovladatelný redakční systém, se kterým se bude dobře pracovat, bude se obtížně aktualizovat.

Redakční systém by měl mít řadu užitečných funkcí, aby se s ním dobře pracovalo a rozšířily se možnosti správy webových stránek. Funkce systému by neměly zhoršovat pohodlí při správě stránek. Ideální redakční systém obsahuje tolik funkcí, kolik potřebujete a do budoucna je snadno rozšiřitelný o nové funkce.

Redakční systém WebRedakce, který používáme, má řadu užitečných funkcí, které usnadňují správu systému a rozšiřují možnosti webu. Systém jsme sami vytvořili, proto můžeme jednoduše přidat další funkce na míru podle Vašeho přání. Webové stránky tak můžete upravovat v redakčním systému, který je celý v češtině, včetně uživatelské podpory.

Systém umožňuje snadné přidávání a úpravy textů, fotografií, formulářů, anket, uživatelů atd. Součást tvoří i kompletní správa menu, můžete tak libovolně přidávat nebo ubírat jeho položky. Vkládání textů se provádí v editoru, ve kterém se pracuje obdobně jako ve Wordu. Text můžete přímo psát v editoru nebo ho vložit z Wordu přičemž si text zachová svůj formát.

Výhodu redakční systému WebRedakce pro webové stránky představuje možnost samostatně přidávat jazykové mutace. Responzivita redakčního systému umožňuje pohodlně upravovat obsah webu nebo e-shopu i z mobilního zařízení.

Speciální verzí WebRedakce představuje WebRedakce e-shop, která kromě správy obsahu zahrnuje i správu objednávek, pokročilé marketingové funkce a napojení na informační systémy.

Máte-li zájem o redakční systém pro Vaše webové stránky, kontaktujte nás přes formulář vpravo nebo si s námi domluvte schůzku.  

Máte zájem o redakční systém?


Kontaktujte nás, nebo pošlete poptávku a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.

Zaslat Nezávaznou poptávku

Představení systému


Poptávkový formulář